Był sobie ślub team

Jeżeli szukacie zespołu który uwieczni Wasz dzień ślubu, zrobi dla Was wspaniałą sesje zdjęciową, wykona dla Was zdjęcia i klip które będą Was wzruszać za 10, 20, 40 lat. to dobrze trafiliście. 
Był sobie Ślub! to rodzinny team trojga fotograficzno-filmowych zapaleńców,którzy tworzą Kinga, Marta i Krzysztof. Od najmłodszy lat przejawialiśmy zainteresowania pracami plastycznymi. Rozwijaliśmy się w wielu różnych kierunkach, aż w końcu, kilkanaście lat temu odnalazłyśmy własną drogę – fotografię. Krzysztof trochę później;) Od samego początku naszą ulubioną tematyką byli ludzie. Pracowaliśmy przy sesjach modowych, prostych naturalnych portretach, sesjach rodzinnych, autorskich projektach artystycznych, reportażach ślubnych jak i przy fotografii sportowej. Każda z nich pozwoliła nam na nowo spojrzeć na fotografię i ludzi. Kinga i Marta ukończyły również studium fotograficzne i zdobyły dyplom fototechnika. Cały czas rozwijamy się dla Was. Dlatego poszerzyliśmy swoją ofertę o krótkie i dłuższe klipy- videowspomnienia w których coraz prężniej zdobywamy doświadczenie. 

Prywatnie Krzysztof jest fanem fantastyki i planszówek. Gadułą. Swoja przygodę z fotografią zaczął od fotografii analogowej. Jako jedyny z naszej trójki oprócz fotografii ludzi, lubi również fotografować architekturę i makro. Marta lubi dobre filmy i w czasie wolnym biega. Jest żoną Krzysztofa, mamą 2 dziewczynek. Bliźniaczką Kingi. Jest też naszym głównym filmowcem i lubi dyskretny system pracy zarówno przy fotografii jak i filmie 😉 Kinga jest miłośniczką zwierząt. Dla relaksu lubi poczytać dobra książkę lub popływać. W naszym teamie odpowiedzialna jest za retusz zdjęć i montaż filmów i sprawy “papierkowe”. Najbardziej lubi wykonywać reportaże ślubne i sesje narzeczeńskie, ślubne oraz ciążowe. Łączy nas zamiłowanie do dobrego jedzenie, planszówek, filmów, książek i oczywiście do przygody i podróży. 

W fotografii i filmie ślubnym najważniejsze są dla nas emocje, naturalność, spontaniczność, światło i kolor. Staramy się pracować tak aby Pary nie odczuwały naszej obecności podczas ich uroczystości i czuły się jak najbardziej swobodnie. Każdy ślub to nowa historia, do której podchodzimy za każdym razem indywidualnie. Jesteśmy otwarci na Wasze propozycje, jak i sami mamy wiele do zaproponowania. Jesteśmy spod Poznania, ale mieliśmy już przyjemność uwieczniać śluby na terenie całej Polski. Odległość nie jest dla nas problemem. Zachęcamy do KONTAKTU oraz zapoznania się z naszym PORTFOLIO i FAQ. 

Kinga Szaszner, Marta Szaszner , Krzysztof Drzewiecki i Marcin Stankiewicz

_98A1741m
_98A9991m
62125e_00e5bca0934f4d348f6a5ebd49d0055f~mv2
26841311_1584273031625775_2732574827232191386_o
_98A7937m
_98A8008m
_98A7946nmbb
4

Projekt i Realizacja: WiDI ART Studio