OFERTA
FOTOGRAFIA I FILMOWANIE

sesja slubna nad wodą poznań
Doświadczenie nauczyło nas , że każda Para Młoda jest inna, dlatego  też nasza oferta składa się z kilku elementów. Pozwala to stworzyć swój własny pakiet przystosowana do ich indywidualnych potrzeb.
Jesteśmy z Poznania, działamy na terenie całej Polski. Oferujemy pakiety obejmujące pracę 1 lub 2 fotografów, jak i 1 fotograf i 1 lub 2 operatorów filmowych.
Oferujemy zdjęcia w zakresie
 
 

SESJA NARZECZEŃSKA

Sesja narzeczeńska jest idealną opcją na zapoznanie i oswojenie się z nami. Zachęcamy aby odbyła się ona  w miejscu, które jest dla Was szczególne. Przykładowo miejsce zaręczyn, poznania się ,  szlak górski, peron   lub cokolwiek co jest związane z Waszymi wspólnymi zainteresowaniami. Sesja narzeczeńska pozwala także na odrobinę szaleństwa w kwestii pomysłów, do czego zachęcamy nasze pary:) Zdjęcia można wykorzystać do zaproszeń, podziękowań dla gości, pokazu podczas wesela, dekoracji sali weselnej itp.

REPORTAŻ Z DNIA ŚLUBU

 Reportaż składa się z 3 części- przygotowań, ceremonii, oraz wesela     ( max do godziny 1.00). Staramy się uchwycić wszystko detale, łapiemy emocje, wzruszenia, uśmiechy zabawne momenty oraz wszystko to co towarzyszy Wam w dniu ślubu. Działamy bardzo dyskretnie oraz nie wpływamy na przebieg zdarzeń. Tego dnia jesteśmy tam dla Was i Waszych gości, dlatego chętnie wysłuchamy na jakich zdjęciach najbardziej Wam zależy. Zrobimy zdjęcia wspólne, z gośćmi oraz mini sesje o zachodzie słońca lub w ciekawym miejscu na terenie miejsca wesela:)

SESJA PLENEROWA

Chcemy aby sesja plenerowa w naszym wykonaniu, była  przede wszystkim dobrą zabawą. Stawiamy na naturalność. Wiemy doskonale, że wiele Par przed naszymi obiektywami pierwszy raz występuje w roli modeli:) dlatego wychodzimy z propozycjami póz, ale nigdy nie ustawiamy. Przed sesja jesteśmy w stanie przedstawić Wam wiele miejsc i pomysłów jak i jesteśmy otwarte na Wasze propozycje. Zachęcamy do wyjazdu w góry,  nad morze lub zagranicę.Przy wyborze tematyki jak i miejsca sesji ogranicza Was tylko wyobraźnia;)

FILMOWANIE

Z opcją filmowania  wychodzimy na potrzeby tych par, które chciałyby mieć małą pamiątkę w postaci KLIPU ŚLUBNEGO- są to sfilmowane  najważniejsze momenty z całego dnia ślubu sklejone  w krótki lub dłuższy Klip ( ok 4-5 minut lub 25-30 lub 40-50minut) gdzie w tle będzie słychać utwory oddające nastrójWaszego dnia.

 

Albumy  

Istnieje możliwość domówienia fotoksiążki lub albumu tradycyjnego.

Ilość stron, rodzaj oprawy, zawartość ustalany indywidualnie z każdą Para  

Dodatkowe pendrivy  

Możecie również zamówić pendrive w  spersonalizowanym  opakowaniu  np  dla  Rodziców. 

Sesje indywidualne  

Zapraszamy również na sesje portretowe, rodzinne, ciążowe, dziecięce w plenerze i wnętrzach 

  

Chcecie znać dokładną ofertę cenową oraz odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania?Skontaktujcie się z  nami

 

FORMULARZ KONTAKTOWY

Nasze Pary Młode o naszej pracy na profilu " Wesele z klasą"

Projekt i Realizacja: WiDI ART Studio