Wszystkie opakowania, jak i albumy, fotoksiążki, odbitki wykonywane są indywidualnie dla Was.
To Wy wybieracie kolor opakowania, materiał, treść i wzór grawera. Również to Wy wybieracie jakie zdjecia, w jakiej ilosci znajda się w Waszej fotoksiążce.

Przykładowe pendrivy w spersonalizowanym opakowaniu które otrzymacie w PAKIECIE SZMARAGDOWYM , również można dodatkowo zamówić np. dla rodziców:)

Trwałe i pięknie prezentujące się  fotoksiążki otrzymacie wybierając PAKIET SZMARAGDOWY, RUBINOWY lub PERŁOWY. Każda fotoksiążka ma twardą i matową okładkę, oraz grube i matowe strony w środku. To Wy wybieracie zdjęcia które mają się w niej znaleźć. My strona po stronie tworzymy dla Was projekt wnętrza. Fotoksiązki są zamawiane dopiero po akceptacji projektu.  Istnieje również możliwość domówienia dodatkowych albumów np. dla rodziców.

Takie piękne opakowanie, skrywające Wasze zdjęcia pełne miłości w wersji elektronicznej na pendrivie i papierowej na fotoksiążkę otrzymacie wybierając PAKIET SZMARAGDOWY, RUBINOWY lub PERŁOWY. Istnieje również możliwość dokupienia dodatkowych opakowań na odbitki i penrdivy np. dla rodziców.

_98A9943mmm

Istnieje również możliwość zamówienia tradycyjnych albumów wyklejanych.

Projekt i Realizacja: WiDI ART Studio